Tato nemovitost není dostupná

Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha

Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha Olešná, okres Beroun, prodej RD, stájí na koně a poz. 7,6ha

Nabízíme prodej rodinného domu 3+kk v přízemí, dále pak v podkroví 2+kk, celkem 3 koupelny v obci Olešná, nedaleko Hořovic, okres Beroun. Dům je po celkové rekonstrukci, která byla provedena v roce 2006–2007, jednalo se o rekonstrukci rozvodů el.energie, voda (v plastu), odpady, omítky, vnitřní příčky, okna jsou v patře nová – Eurookna, v přízemí dřevěná-starší typ špaletová, podlahy jsou nové, jak v patře, tak v přízemí dřevěná, dále pak dlažba, střecha je nová – krytina bobrovky. Vytápění domu je na tuhá paliva tzn. peletky, voda z městského vodovodu, kanalizace. Dům je částečně podsklepený. Na půdě je možnost přistavět další místnosti. U domu je bazén, možnost příjemného posezení. Pozemek, kde je RD a další stavby, jako např. stáje s možností ustájení až 10 koní má 1115 m2, dále pak pozemek, který slouží jako pastvina má 7,6 ha. Doporučujeme pro krásné, klidné místo, vhodné k trvalému bydlení, podnikání, apod…Při rychlém jednání výrazná sleva. Pro bližší informace nás kontaktujte, rádi Vám na vaše dotazy odpovíme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
Olešná, Olešná (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
4 600 000 Kč
celková cena
Poplatky(při rychlém jednání sleva)
ID nabídky40039
AdresaOlešná, Olešná (Okres Beroun)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha160 m²
Plocha pozemku1 115 m²
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter