Tato nemovitost není dostupná

Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice

Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice Krásný nezařízený rodinný domek 6+kk s garáží a zahradou, Praha 9 - Satalice

Krásná novostavba z roku 2004 – samostatný rodinný domek o velikosti 6+kk (162 m2) se zahradou (583 m2) a garáží na dálkové ovládání. V přízemí je prostorný obývák a italská kuchyňská linka vybavená ledničkou, mrazákem a sporákem, toaleta a vchod na zahradu a verandu, 2 velká francouzská okna. V prvním patře je 5 pokojů (dva pokoje jsou průchozí), komora, koupelna s rohovou vanou a toaletou, úložný prostor. Možnost telefonu, dřevěná podlaha a dlažba, v oknech žaluzie. Velice dobrá dopravní dostupnost, zastávka autobusu je 5 minut od domu, vlaková stanice 10 minut, kterou se dostanete přímo do centra Prahy (Hlavní nádraží, Vršovice). 10 minut autobusem na metro Rajská zahrada „B“, 15 minut na metro Letňany „C“. V okolí je veškerá občanská vybavenost.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon možnost telefonu

Voda

jiný zdroj vody
50.124283
14.582989
Sovákova, Praha 9 - Satalice, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 4000 Kč
ID nabídky40031
AdresaSovákova, Praha 9 - Satalice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha162 m²
Plocha pozemku681 m²
Garážano (1 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter