Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m²

Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2 Praha, nezařízené nebytové prostory k pronájmu, ul. Nitranská, u Nám. Jiřího z Poděbrad, 97m2

Velmi pěkné nezařízené nebytové prostory k pronájmu se nachází ve druhém patře cihlového domu bez výtahu na adrese ulice Nitranská, Vihohrady – Praha 3. Jedná se o rohovou budovu přímo na Náměstí Jiřího z Poděbrad, byt je však orientován do klidného vnitrobloku. Celkem jsou zde tři neprůchozí pokoje. Na podlahách jsou parkety, kuchyně je zařízena linkou s plynovým sporákem. Velmi dobrá dopravní dostupnost, stanice metra i tramvaje je pár kroků od budovy. Občanská vybavenost okolí je výborná – v docházkové vzdálenosti spousta obchodů, restaurací apod.

Vytápění

ústřední topení
50.077008
14.450162
Nitranská, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 490,-/osoba a plyn a elektřina přepis
ID nabídky40007
AdresaNitranská, Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha97 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasane
Balkónne
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter