Tato nemovitost není dostupná

Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice

Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice Luxusní půdní byt 4+kk s terasou v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice

Představujeme Vám nádherný půdní byt 4+kk s terasou ve velmi atraktivní lokalitě Prahy v ulici Evropská. Plocha bytu je 161 m2, plocha terasy 9m². Tento moderní byt je dispozičně řešen jako 4+kk. Celý byt je proveden v materiálech nejlepší kvality a je krásně prosvětlen díky sestavě veluxových oken. K bytu náleží také prostorný sklep o výměře 15m², garážové stání lze pronajmout v těsné blízkosti domu. Dům, ve kterém se tento skvostný byt nachází, je po kompletní rekonstrukci a svým obyvatelům nabízí krásnou zahradu s dětským hřištěm v klidu svého dvora. Majitelé tohoto moderního loftu se budou moci kochat překrásnými výhledy na Pražský hrad, na Petřín či na zříceninu Baba. Dům je pár kroků od stanice metra A – Dejvická, a přitom všem svým obyvatelům poskytuje naprosto klidný domov.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.100623
14.391456
Evropská, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
9 950 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně právního servisu a poplatků
ID nabídky39952
AdresaEvropská, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Počet pater6
Užitná plocha170 m²
Terasaano
Balkónne
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter