Tato nemovitost není dostupná

Kompletně vybavený prodejní stánek, rušné místo ideální k podnikání, Plzeň - město

Kompletně vybavený prodejní stánek, rušné místo ideální k podnikání, Plzeň - město Kompletně vybavený prodejní stánek, rušné místo ideální k podnikání, Plzeň - město Kompletně vybavený prodejní stánek, rušné místo ideální k podnikání, Plzeň - město Kompletně vybavený prodejní stánek, rušné místo ideální k podnikání, Plzeň - město Kompletně vybavený prodejní stánek, rušné místo ideální k podnikání, Plzeň - město Kompletně vybavený prodejní stánek, rušné místo ideální k podnikání, Plzeň - město Kompletně vybavený prodejní stánek, rušné místo ideální k podnikání, Plzeň - město Kompletně vybavený prodejní stánek, rušné místo ideální k podnikání, Plzeň - město Kompletně vybavený prodejní stánek, rušné místo ideální k podnikání, Plzeň - město Kompletně vybavený prodejní stánek, rušné místo ideální k podnikání, Plzeň - město

Nabízíme velmi zajímavý prodej prodejního stánku na konečné tramvaje v Plzni. Tento zařízený stánek zaujímá celkem 20 m2 a k dispozici je veškeré vybavení včetně 2 lednic, mikrovlnné trouby a sociálního zařízení. Podlahy jsou pokryty dlažbou, topení zajišťují elektrické přímotopy. Do stánku zavedena teplá i studená užitková voda, elektřina i kanalizace. Velkou výhodou je možnost využívání předzahrádky. Skvělé místo, rušná lokalita a veškerá občanská vybavenost v okolí. Doporučujeme!

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Voda

jiný zdroj vody
49.775546
13.367665
Gerská, Plzeň, Czech Republic
Cena
100 000 Kč
celková cena
ID nabídky39944
AdresaGerská, Plzeň
Budovamontovaná
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha20 m²
Plocha pozemku20 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter