Tato nemovitost není dostupná

Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana

Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana Praha, nádherný a jedinečný podkrovní, zařízený byt 4+kk k pronájmu, ul. Nebovidská, Malá Strana

Překrásný podkrovní byt k pronájmu 4+kk (130 m2) ve třetím patře cihlového domu bez výtahu, ulice Nebovidská, Malá Strana, Praha 1. Je zde plně vybavená kuchyňská linka, v koupelně je sprcha, vana a toaleta. Telefon u dveří, bezpečnostní okna. Z bytu je krásný výhled na starou Prahu. Úžasná lokalita – v těsné blízkosti Kampy a Čertovky. Dostupnost – kousek od domu je tramvajová zastávka, odtud jste za 4 minuty u Národního Divadla či za 8 minut na Anděl. Pokud hledáte krásný byt v centru Prahy, tento byt je ideální.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.084463
14.405791
Nebovidská, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
22 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000
ID nabídky39938
AdresaNebovidská, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha130 m²
Balkónne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter