Tato nemovitost není dostupná

Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu

Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu Moderní bydlení v Dolních Chabrech v novostavbě se systémem integrovaného ovládání domu

Právě dokončovaná novostavba poloviny dvojdomu na jižním okraji MČ Dolní Chabry. Dům je vybaven nejmodernější technologií, zapojené do inteligentního integrovaného systému řízení a ovládání domu (SIO). Na SIO je napojeno topení, klimatizace, rekuperace, osvětlení, žaluzie, zabezpečovací systém, kamery, domácí vrátný, televize, satelit, audio a video systém. Kompletní systém může být nakonfigurován jak pro technologické nadšence, kteří určitě využijí možnost dálkového ovládání všech technologií, tak pro někoho, kdo si bude tento komfort pouze užívat a vše poběží bez jeho zásahu, s maximální efektivitou. Všechno vybavení je od renomovaných firem, jako např. tepelná čerpadla Mitsubishi, centrální bezprašný vysavač s vodním filtrem Beam, střešní tašky Röben FLÄMING, střešní okna Velux, sanita Laufen atd. Více informací a fotografií na vyžádání. Cena je finální včetně dokončení. K dispozici je také druhá polovina dvojdomu na pozemku 540 m2 za 13 695 000 Kč.

50.143720
14.438954
Nad úvozem, Praha 8 - Dolní Chabry, Czech Republic
Cena
11 999 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. provize a právních služeb
ID nabídky39930
AdresaNad úvozem, Praha 8 - Dolní Chabry
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha230 m²
Plocha pozemku505 m²
Balkónano
Sklepne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Miloslav Konečný
IT podpora

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter