Tato nemovitost není dostupná

Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží, Nové Město, 126m²

Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží, Nové Město, 126m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží, Nové Město, 126m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží, Nové Město, 126m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží, Nové Město, 126m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží, Nové Město, 126m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží, Nové Město, 126m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží, Nové Město, 126m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží, Nové Město, 126m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží, Nové Město, 126m2 Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží, Nové Město, 126m2

Nabízíme Vám k pronájmu slunné, reprezentativní kancelářské prostory ve zvýšeném přízemí domu přímo na nábřeží Vltavy. Kanceláře mají celkovou výměru 126m², skládají se z pěti průchozích místností, je tu i malá kuchyňka a samozřejmě sociální zařízení. Na podlahách jsou parkety, topení plynové etážové. Je zde rozvedena kabeláž pro PC síť, internet. Na oknech žaluzie. Kanceláře se nacházejí naproti Mánesa a je z nich krásný výhled na řeku a hrad. Parkování možné na ulici nebo v garážích Národního divadla za poplatek.

50.077505
14.414122
Masarykovo nábř., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
39 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky39922
AdresaMasarykovo nábř., Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha126 m²
Plocha pozemku1 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter