Tato nemovitost není dostupná

Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m², kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň

Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň Atraktivní nebytové prostory přímo v centru města, 104 m2, kuchyňka, sociální zařízení, Plzeň

Nabízíme zprostředkování pronájmu lukrativních nebytových prostor vhodných jako kanceláře nacházející se ve 2. patře cihlového domu bez výtahu. Tyto světlé prostory sestávají ze dvou samostatných místností a jedné spojené s kuchyňským koutem, kde je k dispozici i plynový sporák. Součástí těchto prostorů je i malá koupelna se sprchovým koutem, WC samostatné. Podlahy pokryty parketami a dlažbou, topení zajištěno plynovým kotlem. Ideální poloha v samém centru města na frekventované ulici, výborná dopravní dostupnost a občanská vybavenost. Doporučujeme!

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.743523
13.374260
Americká, Plzeň, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky39880
AdresaAmerická, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha104,10 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter