Tato nemovitost není dostupná

Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží

Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží Vysoce nadstandardní a prostorný byt ve stylovém provedení nedaleko vltavského nábřeží

Velmi stylově a ve vysokém standardu zařízený světlý byt 5+1 v perfektním stavu o výměře 190m² s původními dřevěnými podlahami z masivu (ošetřované, ve velmi dobrém stavu). Všechny pokoje ústí do haly a zároveň jsou od sebe odděleny dveřmi. Základní rekonstrukce bytu proběhla roku 1999 a další 2007 (celkem 4 mil. Kč). Kuchyně je stará 1 rok se zařízením v hodnotě 150tis – zn. Baumatic. Okna jsou dvojitá, okna směrem do Mylíkovy ulice mají dvojitá skla. Byt se nachází v 2. patře rekonstruovaného čtyřpatrového secesního domu z roku 1901 s výtahem (plánován nový výtah a fasáda), dům má celkem 19 bytových jednotek (17 vlastníků, příspěvek do fondu oprav je 7tis Kč/měsíčně). Byt je velmi tichý, tramvaje v Myslíkově ulici nejezdí od 23 do 6hod ráno, nová dlažba v ulici výborně pohlcuje vibrace a tlumí zvuky. Z bytu je částečně výhled na Vltavu.

Další vybavení:

" vana, sprcha a baterie značky Axor " lustr značky Preciosa (PC 2.000 EUR) " nátěrová barva a benátské štuky velmi vysoké kvality " 5 x balkon " 20 m2 sklep " 3 fázové jističe, centrální vypínač světel " šatna, vestavěné skříně v hale " malovaná skla na toaletě a v koupelně " výška stropů 3,6 m " alarm " nový boiler Vailant s vyšší kapacitou, než je využívána " chromované zásuvky v kuchyni

Občanská vybavenost

dopravní spojení MHD - tram, metro

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.077522
14.414626
Myslíkova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
19 500 000 Kč
celková cena
ID nabídky39861
AdresaMyslíkova, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater5
Užitná plocha190 m²
Balkónano
Lodžiene
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter