Tato nemovitost není dostupná

Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m², Praha Hlubočepy - Na Zlíchově

Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově Pěkné reprezentativní kanceláře, 48m2, Praha Hlubočepy - Na Zlíchově

Tento krásný kancelářský prostor se nachází v prvním patře domu a má rozlohu 48m² (1+kk). K dispozici je menší balkon, druhá kuchyňka a toalety – ve společné chodbě. Na podlahách jsou zátěžové koberce nebo dlažba. Vytápí se zde ústředním topením. Jsou zde zavedené telefonní linky. Prostor je chráněn alarmem. Je zde možnost využití zahrady a pronájmu restaurace v areálu za účelem firemních akcí. K areálu patří parkoviště.

50.046037
14.407637
Na Zlíchově, Praha 5 - Hlubočepy, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky za elektřinu, první 3 měsíce je sleva na nájemné 30%
ID nabídky39805
AdresaNa Zlíchově, Praha 5 - Hlubočepy
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha48 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter