Tato nemovitost není dostupná

Prostory vhodné pro kancelář, malé zdravotnické zařízení, 90 m², Praha 2, Vinohrady, ulice Na Švihance.

Prostory vhodné pro kancelář, malé zdravotnické zařízení, 90 m2, Praha 2, Vinohrady, ulice Na Švihance. Prostory vhodné pro kancelář, malé zdravotnické zařízení, 90 m2, Praha 2, Vinohrady, ulice Na Švihance. Prostory vhodné pro kancelář, malé zdravotnické zařízení, 90 m2, Praha 2, Vinohrady, ulice Na Švihance. Prostory vhodné pro kancelář, malé zdravotnické zařízení, 90 m2, Praha 2, Vinohrady, ulice Na Švihance. Prostory vhodné pro kancelář, malé zdravotnické zařízení, 90 m2, Praha 2, Vinohrady, ulice Na Švihance. Prostory vhodné pro kancelář, malé zdravotnické zařízení, 90 m2, Praha 2, Vinohrady, ulice Na Švihance. Prostory vhodné pro kancelář, malé zdravotnické zařízení, 90 m2, Praha 2, Vinohrady, ulice Na Švihance. Prostory vhodné pro kancelář, malé zdravotnické zařízení, 90 m2, Praha 2, Vinohrady, ulice Na Švihance. Prostory vhodné pro kancelář, malé zdravotnické zařízení, 90 m2, Praha 2, Vinohrady, ulice Na Švihance. Prostory vhodné pro kancelář, malé zdravotnické zařízení, 90 m2, Praha 2, Vinohrady, ulice Na Švihance. Prostory vhodné pro kancelář, malé zdravotnické zařízení, 90 m2, Praha 2, Vinohrady, ulice Na Švihance.

Rádi bychom Vám nabídli tento nebytový prostor o rozloze 89,70 m2 v dobře dostupné lokalitě Praha 2, Vinohrady, ulice Na Švihance. Tyto prostory jsou umístěné v 1. patře cihlové budovy s výtahem. Kolaudováno jako malé zdravotnické zařízení. Jsou zde čtyři místnosti, z toho jsou zde dvě kanceláře, dvě ordinace a čekárna. Je zde také koupelna s rohovou vanou a samostatná toaleta. Možnost užívání reprezentativní zasedací místnosti a kuchyňky v suterénu budovy zdarma Tento prostor je součástí většího celku a je zde možnost pronajmout další nebytové prostory v tomto domě. Tato lokalita je velmi žádaná, dobře dostupná, pár minut chůze jsou vzdáleny zastávky tramvají či metra „Jiřího z Poděbrad“.

50.080488
14.444554
Na Švihance, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
24 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000.- + electricity
ID nabídky39799
AdresaNa Švihance, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha89,70 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter