Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu v novostavbě, 1+kk, recepce, ostraha, Nové Město

Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu v novostavbě, 1+kk, recepce, ostraha, Nové Město Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu v novostavbě, 1+kk, recepce, ostraha, Nové Město Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu v novostavbě, 1+kk, recepce, ostraha, Nové Město Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu v novostavbě, 1+kk, recepce, ostraha, Nové Město Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu v novostavbě, 1+kk, recepce, ostraha, Nové Město Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu v novostavbě, 1+kk, recepce, ostraha, Nové Město Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu v novostavbě, 1+kk, recepce, ostraha, Nové Město Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu v novostavbě, 1+kk, recepce, ostraha, Nové Město Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu v novostavbě, 1+kk, recepce, ostraha, Nové Město Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu v novostavbě, 1+kk, recepce, ostraha, Nové Město Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu v novostavbě, 1+kk, recepce, ostraha, Nové Město

Krásný moderní byt 1+kk (30,3 m2) v novostavbě v centru Prahy, v ulici na Slupi. Byt je zařízený, součástí je vybavená kuchyňská linka. V koupelně je sprchový kout. Zavedeno je internetové připojení a telefonní linka. Podlahové topení. Možnost parkování. Uzavřený areál s ostrahou a recepcí. Lokalita nabízí pestrou občanskou vybavenost (obchody a restaurace přímo v areálu, divadla, cluby). Spojení s historickým centrem Prahy pomocí MHD je velmi rychlé a dostatečně frekventované i v nočních hodinách (2 zastávky tramvají na Karlovo náměstí). Byt je možno pronajmout i na min. 5 měsíců. Je zde také možnost parkování. Fotky pouze ilustrativní.

Telekomunikace

telefon
50.067061
14.421877
Na slupi, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
12 550 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl 2900
ID nabídky39746
AdresaNa slupi, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha32,30 m²
Balkónano
Lodžiene
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter