Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený

Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený Praha, krásný byt 3+1 k pronájmu, Nad Vavrouškou, terasa, garáž, oblast Trója, nezařízený

Prostorný a světlý byt 3+1 o výměře 86 m2, se nachází na Praze 8 – Troja, v moderním domě 1. patře s výhledem na celou Prahu. K bytu patří terasa na posezení (15 m2) a garážové stání pro 1. auto a motocykl, vzdáleno jen pár schodů od bytu, které je možno si pronajmout za měsíční poplatek spolu s bytem. Byt je vybaven plovoucí podlahou. V koupelně je vířivá vana, WC je zvlášť. Pro připojení je zde kabel a ADSL. Byt se nachází v klidné lokalitě s možností procházek po okolí, v dohledu nového multifunkčního plaveckého bazénu. Skvělá doprava do centra. Autobusová zastávka je jen cca 2 min od bytu. Metro Kobylisy je pak 3 min autobusem, tramvajová zastávka 5min. V okolí nalezneme i několik restaurací či hospůdek na posezení s přáteli.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, metro

Vytápění

ústřední topení ÚT
50.125477
14.433317
Nad Vavrouškou, Praha 8 - Troja, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky Kč 6000,- /2osoby + garáž 2000 možnost pronajmout
ID nabídky39718
AdresaNad Vavrouškou, Praha 8 - Troja
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha86 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano (garážové stání 2000 Kč/mes., 1 stání)
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter