Tato nemovitost není dostupná

Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné !

Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Benice, bydlení pro náročné !

Dovolujeme si vám nabídnout exkluzivní bydlení nedaleko Průhonic. Jedná se o luxusně designově řešené domy v klidné lokalitě. Vily lze koupit ve dvou variantách, kdy inzerovaná cena je za dům vnitřně nedodělaný. Při koupi dokončeného domu, je celý ovládán počítačem. Každý dům disponuje nekolika loznicemi, obývacím pokojem a dle velikosti domu garáží nebo dvougaráží. Z každé ložnice může být vstup na rozlehlou terasu. Domy se liší od sebe rozlohou zahrady a obytnou plochou. K dispozici jsou další, větší i menší vily. Lokalita nabízí sportovní i kultutní vyžití. Cena je za stavbu Shell&Core. Ilustrativní fotografie, pro více informací, kontktujte makléřku.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.009630
14.603306
Květnov. povst., Praha 10, Czech Republic
Cena
11 466 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně všech poplatků a právních služeb
ID nabídky39712
AdresaKvětnov. povst., Praha 10
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha247,70 m²
Plocha pozemku1 003 m²
Balkónano
Garážano (2 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter