Tato nemovitost není dostupná

Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku

Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku Krásný byt 2+kk na frekventovaném místě, Americká ulice, za dobrou cenu nedaleko pomníku

Krásný byt 2+kk na Americké třídě v Plzni. Byt byl zrekonstruován v roce 2002. Je nezařízený, k dispozici je však nová kuchyňská linka. Součástí kuchyňské linky je plynový sporák a nerezový dřez. Byt je taktéž vybaven kotlem Porotherm pro ohřev vody. Místnosti jsou velmi prostorné. Jejich prosvětlení zajišťují velká plastová okna. V koupelně se nachází sprchový kout, WC je v téže místnosti. Pokoje jsou průchozí. Byt se nachází v cihlovém domě bez výtahu. Velice pěkný prostor na lukrativním místě za dobrou cenu.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.743523
13.374260
Americká, Plzeň, Czech Republic
Cena
7 000 Kč
za měsíc
Poplatky + poplatky 2000,-
ID nabídky39698
AdresaAmerická, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater4
Užitná plocha55,60 m²
Balkónne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter