Tato nemovitost není dostupná

Pronájem skladové haly Šenov u Ostravy, ulice Těšínská

Pronájem skladové haly Šenov u Ostravy, ulice Těšínská Pronájem skladové haly Šenov u Ostravy, ulice Těšínská Pronájem skladové haly Šenov u Ostravy, ulice Těšínská Pronájem skladové haly Šenov u Ostravy, ulice Těšínská Pronájem skladové haly Šenov u Ostravy, ulice Těšínská Pronájem skladové haly Šenov u Ostravy, ulice Těšínská Pronájem skladové haly Šenov u Ostravy, ulice Těšínská Pronájem skladové haly Šenov u Ostravy, ulice Těšínská Pronájem skladové haly Šenov u Ostravy, ulice Těšínská Pronájem skladové haly Šenov u Ostravy, ulice Těšínská Pronájem skladové haly Šenov u Ostravy, ulice Těšínská

Nabízíme Vám k pronájmu skladové prostory Šenov u Ostravyna ulici Těšínská. Předmětem nájmu, je skladový areál se skladovými, kancelářskými a ostatními plochami. Nemovitost se nachází na okraji obce Šenov. Technické zázemí a infrastruktura umožňuje jeho provoz na velmi dobrém evropském standartu. Skladové prostory jsou dle kolaudačního rozhodnutí využívány ke skladování potravin/nealko a alko nápoje/, průmyslového zboží a archívu. V areálu se nachází i zahraniční firma jako Park Lane s.r.o. dále firmy jako je Malo-obchodní síť Morava zabývající se distribuci potravin a nápojů. Sklad je nepodsklepený a skláda se z přízemí kde je umístěná skladová hala a z 1Np kde se nacházejí sociální zařízení, šatny, kanceláře a archív. Celý skladový areál je oplocený, součástí jsou zpevněné asfaltové plochy. Výška hlavní haly je 7,2 m. Parkování je možné na vlastním pozemku na zpevněných plochách. Objekt skladu v přízemí je výtápěn vzduchotechnikou a prostory kanceláří ústředním topením a to vše z plynové kotelny o třech kotlích o celkovém výkonu 750KWh. Osvětlení skladu- elektrické výbojkové, osvětlení nakládacích ramp je zářivkové. Areál je připojený na vodu, kanalizaci, TUV-vlastní ohřev plynových ohřívačů. Výše uvedená cena je stanovena pro účely nájmu celého areálu, tedy s celkovou užitnou plochou 9 228 m2. Nájem skladového areálu je možný i po jednotlivých částech dle dohody se zájemcem. Podmínky nájemní smlouvy budou řešeny individuálně s konkrétními zájemci o nájem nemovitosti. V případě rozdělení areálu na jednotlivé části bude také stanovena úměrně tomu cena nájmu za jednotlivé části.

49.792634
18.381155
Těšínská, Šenov, Czech Republic
Cena Info v RK
Poplatky+ provize RK
ID nabídky39629
AdresaTěšínská, Šenov
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha9 228 m²
Plocha pozemku9 228 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jarmila Kosturová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter