Tato nemovitost není dostupná

Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují

Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují Dům na historickém náměstí v Novém Městě nad Metují

Výjimečný renesanční historický dům v jihozápadní části Husova náměstí v Novém Městě nad Metují byl postaven roku 1534. Celý dům je ve velice dobré kondici, v období komunizmu neproběhla žádná necitlivá adaptace. Nemovitost stojí na pozemku o velikosti 365 m2, zastavěná plocha činí 323 m2. Je členěn na přední a zadní (o přibližně 100 let novější) část. Při výstavbě zadní části bylo zbudováno vnitřní kamenné schodiště (pískovcové). Dům je podsklepen, sklepy jsou původní, bez vlhkosti. V přízemí jsou nebytové prostory s velkým potenciálem pro komerční využití, byt pro hosty a dvůr ve vnitrobloku. V prvním patře jsou dvě bytové jednotky a pavlač do vnitrobloku. Půdu v dalším patře je možno přestavět na obytnou. Celkový počet místnosti je 28, z toho 15 obyvatelných. V místnostech v starší části domu jsou zachovány jedinečné stropy se zrcadlovou klenbou. Do domu je zaveden plyn i elektřina, vodovod a kanalizace jsou napojeny na veřejný řád. Přípojky jsou po nedávné renovaci. Dům je obýván a pravidelně udržován. Vhodné pro bydlení, smíšené i komerční využití. Nemovitost je bez právních vad a bez závazků. Jedinečná investice.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.344102
16.150924
Husovo náměstí, Nové Město nad Metují, Czech Republic
Cena
13 600 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. provize a právních služeb
ID nabídky39578
AdresaHusovo náměstí, Nové Město nad Metují
Budovakamenná
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater3
Užitná plocha229 m²
Plocha pozemku365 m²
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Miloslav Konečný
IT podpora

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter