Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Korunní, Vinohrady, 71m², po rekonstrukci

Praha, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Korunní, Vinohrady, 71m2, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Korunní, Vinohrady, 71m2, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Korunní, Vinohrady, 71m2, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Korunní, Vinohrady, 71m2, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Korunní, Vinohrady, 71m2, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Korunní, Vinohrady, 71m2, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Korunní, Vinohrady, 71m2, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Korunní, Vinohrady, 71m2, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Korunní, Vinohrady, 71m2, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Korunní, Vinohrady, 71m2, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Korunní, Vinohrady, 71m2, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Korunní, Vinohrady, 71m2, po rekonstrukci

Nabízíme Vám k pronájmu nezařízený byt – mezonet po právě dokončené kompletní rekonstrukci. Byt má jednu ložnici a velký obytný prostor s kuchyňskou linkou a galerií, kterou je možno využít jako druhou ložnici či pracovnu. Na podlahách jsou parkety, topení je plynové etážové. Koupelny jsou s vanou, obložené carrarským mramorem. Krásné bydlení přímo v srdci Vinohrad, oblíbené rezidenční čtvrti se skvělou občanskou vybaveností a dopravní dostupností.

50.075227
14.443660
Korunní, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
15 600 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky39514
AdresaKorunní, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha71 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter