Tato nemovitost není dostupná

Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén

Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén Praha, mezonet 7+1 k pronájmu ve vile, Na Kvintusce ul., dvě terasy, parkování, zahrada, bazén

Mezonetový byt o výměře cca 220 m2, se dvěmi terasami cca 22 m2 a 12 m2, umístěný ve třetím patře (podkroví) vilky se zahradou. Přístup do bytu je po společném domovním schodišti. Byt je nezařízený, pouze kuchyň se spotřebiči (sporák, lednice, myčka), pračka. Ve spodním patře bytu je 6 pokojů, kuchyně, obě koupelny a terasa. V horním patře (úplné podkroví) je atypický pokoj s přípravou na kuch. kout a s terasou, ze které je nádherný výhled na Prahu. Terasa bude mít místo zábradlí stěnu z bezpečnostního skla. V obývacím pokoji je klimatizace, byt má vlastní topení (kombi kotel). Jsou zde dvě koupelny (jedna s rohovou vanou, jedna s hydromasážním sprch. koutem). Možnost užívání společné zahrady s bazénem, dvě parkovací místa na pozemku, internet v ceně nájmu. V domě je též solárium, kadeřnictví a další služby.

Telekomunikace

telefon možný
50.108475
14.387829
Na Kvintusce, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000
ID nabídky39449
AdresaNa Kvintusce, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha220 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano (cca od příštího roku k dispozici)
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Johana Všetečková
asistentka - recepční

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: recepce@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 229 684

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter