Tato nemovitost není dostupná

Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m², balkon, garáž, klidná lokalita

Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita Praha, nový byt 2+kk k pronájmu, Lhotákova ul., 65 m2, balkon, garáž, klidná lokalita

Nabízíme k pronájmu velice pěkný byt 2+kk v Libni. Jedná se o zcela nový,dosud nebydlený byt 2+kk o velikosti 65m² s balkonem, garáží a sklepem. Byt se nachází ve 3.NP/z celkových 4NP/v Praze 8-Kobylisích v Rezidenci Pod vodárenskou věží. Jedná se o malý,komorně pojatý projekt vilového typu, zasazený do klidné čtvrti rodinných domků a vilek v blízkosti přírodní rezervace Ďáblický háj. Tato lokalita je jednou z ekologicky nejlépe hodnocených oblastí Prahy pro bydlení,s výbornými možnostmi pro sport/cyklisti­ka,tenis/ a rekreaci v blízké přírodní rezervaci při současné výborné dopravní dostupnosti/tramvaj 2min pěší chůze,metro Ládví 3min/. Byt je kompletně luxusně zařízen novým nábytkem a kuchyní na míru s vestavnými spotřebiči/myč­ka,sklokeram. varná deska,mikrovlnka,hor­kovzduš. trouba,digestoř,led­nice/ Na podlahách jsou plovoucí parketové podlahy a dlažba. Koupelna má vanu a je v ní umístěna automat.pračka, WC je lokalizováno zvlášť, vše se spičkovou keramikou Laufen. Vstup do bytu je opatřen bezpečnostními dveřmi s vícebodovým uzamykáním. V suterénu domu je k bytu příslušející garáž s vjezdem na kartu a sklep. Garáž je nutno pronajmout za měsíční poplatek.

50.122733
14.473753
Lhotákova, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
11 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3500 popl + 2000 garáž (nutno pronajmout)
ID nabídky39436
AdresaLhotákova, Praha 8 - Libeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha59 m²
Terasane
Balkónano
Lodžiene
Garážano (nutno pronajmout za 2000/mes)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter