Tato nemovitost není dostupná

Prodej vinného sklepa a pozemku, Hnanice u Znojma

Prodej vinného sklepa a pozemku, Hnanice u Znojma Prodej vinného sklepa a pozemku, Hnanice u Znojma Prodej vinného sklepa a pozemku, Hnanice u Znojma Prodej vinného sklepa a pozemku, Hnanice u Znojma Prodej vinného sklepa a pozemku, Hnanice u Znojma Prodej vinného sklepa a pozemku, Hnanice u Znojma Prodej vinného sklepa a pozemku, Hnanice u Znojma Prodej vinného sklepa a pozemku, Hnanice u Znojma

•Nemovitost se nachází v ochranném pásmu národního parku, 8 km jihozápadně pod Znojmem, v centru vesnice Hnanice. Dobrá dostupnost – vlaková stanice v obci Šatov vzdálena 2 km. V obci autobusová zastávka. •Vinný sklep je vzdálen 500 m od centra, na ulici Sklepní, mezi ostatními sklípky. Je jeden z největších v Hnanicích. K vinnému sklepu patří lisovna o půdorysu 107 m2 se stejně velkou půdu. Součásti je unikátní funkční 220 let starý dubový lis na víno, dlouhý 6 m. Pod lisovnou je rozvětvený vlastní vinný sklep, do kterého se vstupuje pohodlným, pozvolným a širokým schodištěm. Vinice ročně produkovala až 2 000 l vína. Byly to odrůdy: Ryzlink Vlašský, Müller Thurgau, Vavřinec, Tramín a hlavně Zweigeltrebe. •Usedlost má předpoklady k trvalému, komerčnímu i rekreačnímu využití. V blízkém okolí jsou Moravské a Rakouské vinohrady, poznávací a vinařské cyklostezky zasahující do Rakouska (hraniční přechod Hnanice – Mitterretzbach). V obci se nachází jezdecký klub, informační centrum, obecní úřad. Obec Hnanice díky své atmosféře v nedotčené krajině s možností relaxace v Národním parku Podyjí a kvalitnímu vínu je stále vyhledávanějším cílem pro turisty. V parčíku na návsi před usedlostí jsou sochy sv. Floriána a Jana z Nepomuku a kostel sv. Wolfganga. Podobně „vybavenou“ obec na Znojemsku s nabídkou zajímavých turistických cílů nenajdete. Historie obce sahá do roku 1201. Dobrá dostupnost z Prahy, Brna i Vídně. Cena vč. kompl. právního servisu 1.000.000,– Kč (k jednání). Doporučujeme.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus, Vlak

Kanalizace

jiný typ kanalizace
48.797512
15.987093
nám. sv. Wolfg., Hnanice, Czech Republic
Cena
750 000 Kč
celková cena
Poplatkycena k jednání, vč. právních služeb, úschovy, provize RK
ID nabídky39425
Adresanám. sv. Wolfg., Hnanice
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku300 m²
Balkónne
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter