Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba

Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba Praha, nádherný byt k pronájmu, Libeň, u metra Ládví, garáž, zahrada - terasa, novostavba

Nádherný, nadstandardně vybavený byt k pronájmu se nachází v novostavbě, rezidenčního projektu Mazanka (oceněno Best of reality 2006) v Praze 8, Libni. Jedná se o velmi příjemný byt 2+kk s terasou 11m² + zahrádkou 30m². Jsou zde dřevěné podlahy a dveře, v bytě je šatna a samostatné WC. Kuchyň je zařízena spotřebiči vysoké kvality – značky Bosch. Byt je orientován na východ do klidné zástavby, jeho krytá terasa je oddělena oplocením a zelení. Jsou zde i podzemní garáže. Stanice autobusu se nachází cca 1 minutu od domu, metro Ládví cca 5 min.

Vytápění

ústřední topení
50.122733
14.473753
Lhotákova, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000,- Kč + elektřina
ID nabídky39384
AdresaLhotákova, Praha 8 - Libeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha89,10 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter