Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m², dvougaráž

Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m2, dvougaráž Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m2, dvougaráž Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m2, dvougaráž Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m2, dvougaráž Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m2, dvougaráž Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m2, dvougaráž Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m2, dvougaráž Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m2, dvougaráž Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m2, dvougaráž Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m2, dvougaráž Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m2, dvougaráž Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m2, dvougaráž Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m2, dvougaráž Praha, krásný moderní rodinný dům k pronájmu, ul. Na Hvězdárně, Velká Chuchle, 4+kk, 172m2, dvougaráž

Velmi pěkný, moderní řadový dům k pronájmu se nachází na adrese Velká Chuchle, ulice Na Hvězdárně. Náleží do nově vybudované, rezidenční čtvrti Na Hvězdárně. Jedná se o prostorný dům 4+kk (172m2 včetně dvou garáže), ke kterému náleží zahrada o výměře 90m². Celkem jsou zde 3 ložnice, 2 koupelny s toaletou + 1 toaleta zvlášť. Budova má balkon (7,7m²) a terasu s dlažbou (6,6m²). K dispozici jsou rozvody pro TV, telefon a internet; domovní telefon. Vytápění – závěsný turbokotel Valliant se zásobníkem pro ohřev teplé vody. Součástí vybavení domu bude také nová kuchyňská linka, velká lednice, spíž s policemi, skříňky, skříně v ložnici, předsíni a v komoře. Majitelem budou dodány také světla do všech prostor a zastínění (bílé rolety) do většiny oken. Rozložení místností lze dobře vyčíst z plánků – 1.NP – 1× WC, spíž, obývací prostor s kuchyní, 2NP – 2× koupelny (1× sprch. kout + WC, 1× vana, bidet, 2 x umyvadlo), 1 komora, 3× ložnice. Rezidenční čtvrť Velká Chuchle se nachází na okraji Prahy uprostřed klidu a zeleně; dopravní spojení je dobré – cca 15 min pěšky od domu je zastávka vlaku a autobusu. Stanice metra B Smíchovské nádraží je pak dalších cca 10minut. Jedná se o jedinečný projekt a vyjímečné bydlení, které naplní veškeré vaše představy – vřele doporučujeme.

Telekomunikace

telefon
50.008512
14.383737
Na hvězdárně, Praha 5 - Velká Chuchle, Czech Republic
Cena
31 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5.000,- Kč
ID nabídky39276
AdresaNa hvězdárně, Praha 5 - Velká Chuchle
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha172 m²
Plocha pozemku298,90 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (dvougaráž)
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter