Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice

Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice Praha, zařízený byt k pronájmu 3+kk s balkonem v novostavbě, Praha 5, Košíře, 2 samost. ložnice

Krásně zařízený byt k pronájmu ve velmi klidné lokalitě Praha 5 Košíře. Byt je zařízen moderním nábytkem, má dvě oddělené ložnice a je vhodný také pro spolubydlení. Kuchyň je plně zařízená, včetně spotřebičů. Na podlahách je krásná italská dlažba . Lokalita Košíře nabízí velmi dobrou dostupnost do centra i jiných částí Prahy, zastávka tramvaje cca 5 minut od domu. Nedaleko se také nachází squashové kurty a tenisové hřiště. Možnost pronájmu parkovacího místa za extra poplatek.

Telekomunikace

telefon
50.067688
14.370201
Musílkova, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2000/1os, 2500/2os, 3000/3os
ID nabídky39212
AdresaMusílkova, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha82,68 m²
Balkónano
Garážano (možno pronajmout za 1200 + dph + 500)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter