Tato nemovitost není dostupná

Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí

Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí Luxusní byt/kancelář 4+kk v Paláci Belwicz, 1min. od Václavského náměstí

Dovolujeme si Vám nabídnout moderní byt/kancelář 4+kk v paláci Belwicz na Senovážném náměstí. Celý dům nedávno prošel celkovou rekonstrukcí tak, aby splňoval kritéria pro nejmodernější bydlení. Byt se nachází ve druhém patře tohoto krásného cihlového domu. Byt/kancelář o rozloze pěkných 130 m2 Vám nabízí luxusní nadstandardní vybavení jako například videotelefon, PC síť, alarm, masážní vana, kabelová televize a hlásič požáru. Do bytu se vchází vstupní halou, ze které se pak dostanete do obývacího pokoje s velkým plně vybaveným kuchyňským koutem a krásným výhledem do vnitrobloku. Dále přes chodbu do tří samostatných pokojů, dva z nich mají en-suite koupelnu. V bytě jsou 3 toalety a prádelna. Nájemníkům jsou k dispozici automaticky otevíraná vrata, výtahové garáže a 24 hodinová recepce s ostrahou. Vnitroblok právě prochází celkovou rekonstrukcí, kde se již brzy objeví zrestaurovaná původní fontána. Tento byt lze díky jeho vzhledu a reprezentativní poloze využít i pro komerční účely. Byt/kancelář je volný ihned. Virtuální prohlídku této nemovitosti najdete na www.homesweethome.cz ID: L12632.

Telekomunikace

telefon
50.086130
14.431317
Senovážné nám., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5.000,- Garáž (není povinná)
ID nabídky39187
AdresaSenovážné nám., Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha130 m²
Balkónne
Garážano (1 stání)
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter