Tato nemovitost není dostupná

Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy

Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy Kompletně nový samostatný rodinný domek k pronájmu, Praha - západ, Velké Přílepy

Samostatně stojící rodinný domek 6+1 v obci Velké Přílepy. Velká zahrada – 550 m2, terasa z přírodního kamene – 40 m2. Dům je velice kvalitně tepelně i zvukově izolovaný. Možnost telefónu, SAT, kabel, alarm a k dispozici je i velká garáž. Parkování je možné i na vjezdu. Dům je možno pronajmout jako nezařízený i jako zařízený, zaleží na dohodě ( kuchyňskou linku lze dodat do 3 dnů). V přízemí je velký obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, pracovna, koupelna a samostatné WC. V podkroví jsou 4 pěkné a světlé pokoje a další koupelna s vanou a samostatné WC. Podlahy – kombinace dlažby (koupelny, předsíně, WC) a kvalitní plovoucí podlahy. Dům je situován v klidné a nové lokalitě, kousek od školy, hřiště apod. s velmi dobrou dostupností do centra Prahy. Metro A je asi 15 minut MHD – nedaleko domu jsou zastávky autobusů. Dům je situován v krásném okolí – Šárka, Vltava, Tiché údolí, nedaleko i Okoř, atd.

Občanská vybavenost

dopravní spojení 10 min na metro A, 2x bus

Vytápění

ústřední topení nový úsporný plyn. kotel

Telekomunikace

telefon
50.160505
14.314479
Velké Přílepy, Velké Přílepy (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena
21 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 4000kč/měs.
ID nabídky39173
AdresaVelké Přílepy, Velké Přílepy (Okres Praha-západ)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku550 m²
Terasaano
Garážano (velká)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter