Tato nemovitost není dostupná

Reprezentativní zasedací místnost, 163 m², novostavba, veškerá promítací technika, věděcká area

Reprezentativní zasedací místnost, 163 m2, novostavba, veškerá promítací technika, věděcká area Reprezentativní zasedací místnost, 163 m2, novostavba, veškerá promítací technika, věděcká area Reprezentativní zasedací místnost, 163 m2, novostavba, veškerá promítací technika, věděcká area Reprezentativní zasedací místnost, 163 m2, novostavba, veškerá promítací technika, věděcká area Reprezentativní zasedací místnost, 163 m2, novostavba, veškerá promítací technika, věděcká area Reprezentativní zasedací místnost, 163 m2, novostavba, veškerá promítací technika, věděcká area

Zasedací místnost je vybavena promítací technikou a reproduktory pro promítání ozvučených prezentací nebo filmů na nosiči VHS nebo DVD. Místnost je vybavena dvěma mirkofony, jedním zabudovaným v řečnickém pultu a druhým přenosným. Místnost má dvě hlavní promítací plochy. Ve spojení s náhledovým displejem SYMPODIUM je k dispozici funkce aktivního promítacího plátna, které funguje také jako tabule. Promítané prezentace je možno popsat poznámkami přednášejícího, s poznámkami uložit a poskytnout na vhodném nosiči (USB flash) přítomným. K dispozici je i klasická bílá tabule. Přípojná místa pro externí zařízení (vizualizér, notebook apod.) jsou k dispozici buď v prostoru před tabulí (např. při užití řečnického pultu) nebo uprostřed místnosti (např. při uspořádání stolů do písmene U). Připravuje se zprovoznění videokonference cca od listopadu 2008. Pro přítomné jsou též k dispozici šatní skříně, v zázemí zasedací místnosti se nachází malá kuchyňka a místnost pro servírování občerstvení. Maximální kapacita místnosti je cca 110 osob. Zasedací místnost je možné rozdělit na dva menší prostory. Možnost pronájmu pouze jedné místnosti za nižší cenu. Vše záleží na dohodě. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

49.724213
13.335923
Teslova, Plzeň, Czech Republic
Cena
2 000 Kč
za měsíc
Poplatkyhodinová sazba bez DPH
ID nabídky39144
AdresaTeslova, Plzeň
Budovasmíšená
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha162,73 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter