Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka

Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka Praha, luxusní byt 3+kk k pronájmu, Naardenská ul., dva balkony, garáž, u rybníka

Nabízíme k pronájmu krásný a prostorný byt 3+kk v ulici Naardenská. Rozloha bytu je 100 m2. Rezidenční projekt Nová Liboc je umístěn v klidné části Prahy 6 – Liboc, ohraničený ulicemi Krajní a Rybnicná hned vedle rybníka Liboc. Letohrádek a přilehlý park Hvězda v docházkové vzdálenosti. Půjdete-li v opačném směru, ve směru k vodní nádrži Džbán narazíte na jeden z nejkrásnějších částí v Praze, chráněné krajinné oblasti Divoká a Tichá Šárka.Tento tichý a světlý byt je vybaven v dobrém standardu. Dva balkony poskytují nádherný výhled na rybník a zeleň. Byt je vzdálen jen několik metrů od zastávky MHD. Dřevěné podlahy v celém bytě, prostorný obývací pokoj s moderní, plně vybavenou kuchyní. K dispozici jsou dva dvoulůžkové pokoje plně zařízená koupelna, samostatné WC, ale také velká komora na chodbě. Bezpečné podzemní parkování a sklep.

50.089960
14.329462
Naardenská, Praha 6 - Liboc, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 6500 poplatky
ID nabídky39013
AdresaNaardenská, Praha 6 - Liboc
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Užitná plocha100 m²
Terasane
Balkónano (36 m²)
Lodžiene
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter