Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba

Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Paťanka ul., 2 koupelny, 2 terasy, garáž, park Podbaba

Nabízíme k pronájmu krásný byt 3+kk o rozloze 83 m2. Byt se nachází v 5. patře cihlového domu. Byt je zařízený. V kuchyni najdeme spotřebiče jako lednice, sporák, myčka. V bytě jsou dvě koupelny. První se sprchovým koutem a WC, druhá s vanou a WC. V bytě jsou dvě neprůchozí ložnice. K bytu náleží dvě terasy. 10 m2 a 9 m2. V bytě jsou dřevěné parkety a dlažba. Další předností bytu je satelit, vstupní video telefon a sklep. Jsou zde také hlídaná garážová stání s elektronickým otvíráním dveří za měsíční poplatek, které je nutno pronajmout společně s bytem. Residence Podbaba je postavena na konci přírodní rezervace, kde se střetává město s přírodou, nedaleko pražského historického centra. Výborné dopravní spojení – 10 minut chůzí na stanici metra Dejvická, tramvajová stanice Podbaba v těsné blízkosti.

Telekomunikace

telefon
50.113329
14.391959
Paťanka, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
21 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5000 popl + 2000 garaz (nutno pronajmout)
ID nabídky39010
AdresaPaťanka, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro5. patro
Užitná plocha83 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano (za 2000/mes nutno pronajmout)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter