Tato nemovitost není dostupná

Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže

Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže Nádherný luxusní byt - mezonet k pronájmu, Praha 6 - Dejvice, ul Na Míčánce, 3 terasy, 2 garáže

Nádherný moderní byt k pronájmu 4+ kk o celkové rozloze 170 m2 se nachází v nově vznikající rezidenční čtvrti Na Hauspalce, Praha 6 – Dejvice, ulice Na Míčánce. Jedná se o zařízený mezonet, který se rozkládá ve třech patrech cihlové vily bez výtahu. Tento byt zaručeně uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Jsou zde dvě koupelny s vanou. Kuchyně vybavena všemi elektrickými spotřebiči. K bytu patří 3 terasy o rozloze od 4 m2 do 11 m2. K dispozici 2 garáže. Byt se nachází ve velmi lukrativní a klidné oblasti. Kousek od domu je zastávka autobusu, stanice metra Dejvická linky A pouze 10 minut od domu. Dostupnost do centra 20 minut autem. Nedaleko domu je velmi pěkný park.

Telekomunikace

telefon
50.108747
14.382166
Na Míčánce, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
60 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 2000.- + elektřina, plyn
ID nabídky38990
AdresaNa Míčánce, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha170 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (pro dvě auta, 2 stání)
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter