Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness

Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness Praha, luxusní mezonet byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., terasa, parkování, v domě bazén, fitness

Nabízíme k pronájmu velice luxusní, mezonetový byt 4+1 v lukrativní lokalitě na Janáčkově nábřeží. Byt má tři neprůchozí pokoje. Rozloha bytu je 137 m2. K bytu patří terasa 18 m2. Nezařízený byt. Kuchyně vybavena všemi spotřebiči – lednice, sporák, mikrovlnka, myčka, pračka. Koupelna má rohovou vanu, sprchový kout. V dolním patře toaleta s umyvadlem. Video – kamera (vchod, parking), videotelefon, telefon, interní telefon, TV + SAT – v nabídce jsou anglické, francouzské, německé i české programy. V domě je i bazén se Středomořskou atmosférou, sauna, fitness, massage a Club Bar. Recepce s 24 hod. službou. Reprezentativní bydlení v centru Prahy.

Telekomunikace

telefon
50.076423
14.408398
Janáčkovo nábř., Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
36 995 Kč
za měsíc
Poplatky+ 7800 popl, v ceně je 1 parkovací místo, cena bez 20%DPH
ID nabídky38951
AdresaJanáčkovo nábř., Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro5. patro
Užitná plocha137 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter