Tato nemovitost není dostupná

Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování

Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování Praha, reprezentativní byt 4+1 k pronájmu, Janáčkovo nábř., balkon s výhledem na Vltavu, parkování

Nabízíme k pronájmu velice luxusní byt 4+1 v lukrativní lokalitě na Janáčkově nábřeží. Byt má tři neprůchozí pokoje. Rozloha bytu je 140 m2. K bytu patří balkon s výhledem na Vltavu. Zařízený byt. Kuchyně vybavena všemi spotřebiči – lednice, sporák, mikrovlnka, myčka, pračka. Koupelna má vanu, sprchový kout. WC samostatně. Video – kamera (vchod, parking), videotelefon, telefon, interní telefon, TV + SAT – v nabídce jsou anglické, francouzské, německé i české programy. V domě je i bazén se Středomořskou atmosférou, sauna, fitness, massage a Club Bar. Recepce s 24 hod. službou. Reprezentativní bydlení v centru Prahy.

Telekomunikace

telefon
50.073178
14.409761
Janáčkovo nábř., Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
37 975 Kč
za měsíc
Poplatky+ 7800 popl, v ceně je 1 parkovací místo, cena bez 20%DPH
ID nabídky38937
AdresaJanáčkovo nábř., Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha140 m²
Terasane
Balkónano
Lodžiene
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter