Tato nemovitost již byla pronajata

Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice

Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice Krásný, nový, prostorný rodinný dům k pronájmu se zahradou v klidné lokalitě Praha 10 - Benice

Nádherná novostavba rodinného domu na Praze 10. Jedná se o polovinu dvojdomku. Novostavba z roku 2009. Celková užitná plocha domu činí 176 m2. Nachází se v nové čtvrti rodinných domů v Benicích. Luxusní provedení. Dům není zařízen. Možno dovybavit. K dispozici bude krásná, nová kuchyňská linka s kvalitními spotřebiči. Plovoucí podlahy a dlažba. K domu patří prostorná zahrada (789m²). Pěkná, klidná lokalita. V okolí velká spousta zeleně. Ideální místo k odpočinku po dlouhém pracovním dni. Vynikající občanská vybavenost. Nákupní zóna Čestlice-Průhonice cca 1km. Snadná dopravní dostupnost MHD. Autobusová zastávka 50m od domu.

Telekomunikace

telefon
50.014919
14.604458
U Císařské cesty, Praha 10 - Benice, Czech Republic
Cena
28 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 5000,-
ID nabídky38849
AdresaU Císařské cesty, Praha 10 - Benice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha176 m²
Plocha pozemku621 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (1 auto)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter