Tato nemovitost není dostupná

Skladové prostory k pronájmu,Jankovcova ul.,Praha Holešovice, pronájem m² dle skutečné využitelnosti

Skladové prostory k pronájmu,Jankovcova ul.,Praha Holešovice, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu,Jankovcova ul.,Praha Holešovice, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu,Jankovcova ul.,Praha Holešovice, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu,Jankovcova ul.,Praha Holešovice, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu,Jankovcova ul.,Praha Holešovice, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu,Jankovcova ul.,Praha Holešovice, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu,Jankovcova ul.,Praha Holešovice, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu,Jankovcova ul.,Praha Holešovice, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu,Jankovcova ul.,Praha Holešovice, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu,Jankovcova ul.,Praha Holešovice, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti

Nabízíme k pronájmu skladové prostory. Jedná se o pronájem m² dle skutečné využitelnosti. Je možné pronajmout více jak 200m². Lze využít dodatečných služeb např. vyložení a naložení kamionu, fakturace, připavení objednávky aj. V tomto případě je samozřejmá hmotná odpovědnost za skladované zboží ze strany pronajímatele.

50.107284
14.454765
Jankovcova, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
75 Kč
měsíčně za m²
ID nabídky38817
AdresaJankovcova, Praha 7 - Holešovice
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku200 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter