Tato nemovitost není dostupná

Skladové prostory k pronájmu, Jesenická ulice, Praha Psáry, pronájem m² dle skutečné využitelnosti

Skladové prostory k pronájmu, Jesenická ulice, Praha Psáry, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu, Jesenická ulice, Praha Psáry, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu, Jesenická ulice, Praha Psáry, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu, Jesenická ulice, Praha Psáry, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu, Jesenická ulice, Praha Psáry, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu, Jesenická ulice, Praha Psáry, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu, Jesenická ulice, Praha Psáry, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu, Jesenická ulice, Praha Psáry, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu, Jesenická ulice, Praha Psáry, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu, Jesenická ulice, Praha Psáry, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu, Jesenická ulice, Praha Psáry, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti Skladové prostory k pronájmu, Jesenická ulice, Praha Psáry, pronájem m2 dle skutečné využitelnosti

Nabízíme k pronájmu skladové prostory. Jedná se o pronájem m² dle skutečné využitelnosti. Je možné pronajmout více jak 100m². Topení je zde pouze v přízemí, na podlahách beton. Sklad je vybaven alarmem. Velikost výtahu ( k dispozici jsou 2) : 1 paleta, nosnost 1300kg. Možnost parkování. Lze využít dodatečných služeb např. vyložení a naložení kamionu, fakturace, připavení objednávky či účtování za skutečně obsazené metry aj. V tomto případě je samozřejmá hmotná odpovědnost za skladované zboží ze strany pronajímatele. Objekt se nachází 500 m od Pražského okruhu.

49.955610
14.528724
Jesenická, Psáry, Czech Republic
Cena
100 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ poplatky
ID nabídky38816
AdresaJesenická, Psáry
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter