Tato nemovitost není dostupná

RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově

RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově RD 5+1 v naprosto klidné ulici na starém Spořilově

RD 5+1, po pečlivé rekonstrukci, 133 m2. Suterén: prádelna, sušárna, sprcha, příprava na saunu. Přízemí: vstupní chodbička, WC, vybavená kuchyně, jídelna obývací pokoj (otevřená koncepce – vše je v jednom prostoru) Patro: velká ložnice (připraveno pro rozdělení na 2 standartní ložnice dle potřeb nájemce) s komorou, koupelna (vana, sprchový kout, 2 umyvadla, wc) Podkroví: univerzální otevřený prostor, spací prostor se zabudovnou postelí (děti, hosté), koupelna (sprchový kout, umyvadlo, wc). Na podlahách jsou dubové parkety. Telefonní linka s možností vysokorychost. internetu, rozvod počítačové siťe, telefonů, SAT a TV signálu do všech místností. zabezpečovací systém. Majitel na přání zajistí údržbu zahrady a pravidelný úklid. Před domem je kryté stání pro 2 vozy, za domem terasa a zahrádka.

Telekomunikace

telefon
50.041068
14.482166
Jižní VII, Praha 4 - Záběhlice, Czech Republic
Cena
47 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky3879
AdresaJižní VII, Praha 4 - Záběhlice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha173 m²
Plocha pozemku1 m²
Terasaano
Balkónne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter