Tato nemovitost není dostupná

Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot

Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot Praha, nádherný, moderní, zařízený byt k pronájmu, ul. Ocelářská, Vysočany, bytový dům L´Ocelot

Velmi pěkný a moderní byt k pronájmu se nachází ve druhém nadzemním podlaží bytového domu L ´Ocelot, který vyhrál ocenění „Best Of Reality 2008“. Jedná se o nadstandardně vkusné a kvalitní bydlení uprostřed zeleně a zároveň dvě minuty od stanice metra. Byt je kompletně zařízen, v nové kuchyňské lince najdete všechny potřebné elektronické přístroje vysoké kvality (myčka nádobí, sklokeramická varná deska, velká lednice atd). Stylová koupelna nabízí dvě umyvadla, vyhřívanou podlahu, vanu se sprchou a pračku se sušičkou. Okna i podlahy jsou dřevené. K dispozici je společná televizní anténa, telefonní linka, internet ( za extra poplatek). V docházkové vzdálenosti jsou dvě velká nákupní centra Harfa a Fénix. V blízkosti také pošta, sportovní centrum, nemocnice, lékárna, školy a školky. Nová cylkostezka u Rokytky poskytuje nádhernou možnost pro projížďky na kole. Součástí pronájmu je také parkovací stání pro jedno auto za extra poplatek, které je nutné pronajmout společně s bytem. Doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní a moderní byt, uprostřed zeleně a kousek od metra. Zeptejte se nás na podrobnosti, jsme vám plně k dispozici.

Telekomunikace

telefon
50.106579
14.496855
Ocelářská, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
13 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3350 služby + 780.- elektřina
ID nabídky38779
AdresaOcelářská, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha60 m²
Balkónne
Garážano (1 park. místo za 1500/Kč/měs nutno)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter