Tato nemovitost není dostupná

Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko

Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko Viladům k prodeji v rezidenci Golf Beroun v krajinných oblastech Český kras a Křivoklátsko

Nabízíme k prodeji unikátní viladům v krásné kopcovité krajině na rozhraní chráněných krajinných oblastí Českého krasu a Křivoklátska, kde je umístěn nový rezidenční projekt Golf Beroun. Dům je postaven tak, že se z něj otevírá neopakovatelný výhled na brdské hřebeny i na centrum královského města Berouna. Právě tato lokace skýtá celou řadu výhod, které byste jinde marně hledali. Na okraji Prahy jste po dálnici za deset minut, stejně tak jako na letišti. Přitom bydlíte u lesa, který Vám kdykoliv poskytne překrásné chvilky relaxace. Blízkost Berouna zaručuje veškerou občanskou vybavenost, jako jsou školky, školy, úřady, nemocnice, nákupní centra i kultura. Součástí rezidence jsou venkovní parkovací stání, park uvnitř vnitrobloku, dětské hřiště, venkovní gril a plocha pro soft tenis či jiné sportovní vyžití. V plánu je venkovní bazén. Rezidence Golf Beroun je koncipována jako uzavřený areál nacházející se na konci golfového hřiště bezprostředně u lesa. Rezidence je od golfového hřiště oddělená živým plotem a předzahrádky řadových domů. K areálu vede pouze jedna komunikace zabezpečená vjezdovou závorou ovládanou stálou recepcí se strážní službou. Tím je na maximální míru zajištěná bezpečnost a soukromí rezidentů. Areálová komunikace bude v horizontu dvou let napojená na novou páteřní příjezdovou komunikaci, která bude vedená od nájezdu na dálnici D5 Beroun Východ. Zásadní přidanou hodnotou je automatické členství v Golf klubu pro 4 členy rodiny.

49.974757
14.087039
Na Veselou, Beroun, Czech Republic
Cena
7 500 000 Kč
celková cena
ID nabídky38763
AdresaNa Veselou, Beroun
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha203 m²
Plocha pozemku1 579 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (v ceně)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Michal Svoboda

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter