Tato nemovitost není dostupná

Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m², Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada

Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada Moderní slunný byt v přízemí vily na prodej, 137 m2, Benešovská ul., Praha Vinohrady, zahrada

Nabízíme k prodeji moderní velmi komfortní byt 3+kk, 137 m2, Praha Vihohrady. Nachází se v přízemí kompletně zrekonstruované vily ve sjednocené vilové zástavbě z 30. let minulého století. Zásadní přidaná hodnota bytu je přímý vstup z obývacího pokoje na malebnou zahradu, která poskytuje příjemné soukromí v zeleni takřka v centru Prahy, a společný vyhřívaný bazén (4×8m) s wellness, které nabízí jacuzzi, saunu, fitness, sprchy a kuchyňku. Koncept otevřené kuchyně, jídelny a obývacího pokoje s velkými francouzskými okny do zahrady umocňuje pocit vzdušného a prostorného bydlení. Designová studie od Dolnic Interiors včetně kombinovaného podlahového topení zvyšuje efektivitu a komfort prostoru. Byt se dále skládá z hlavní ložnice s přímým vstupem do koupelny, jejíž středobod je vana s výhledem do zahrady. Druhá ložnice má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Vestavný nábytek v rozlehlé hale poskytuje dostatek úložného prostoru. Byt je jižně situovaný, tudíž po většinu dne prosluněný přirozeným světlem. Skvělá dopravní dostupnost jak autem tak hromadnou dopravou. Dostupné občanské vybavení – Tesco 5 min., mateřská školka 2 minuty pěší chůze.

Vytápění

ústřední topení kombinované
50.074548
14.461573
Benešovská, Praha 10 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
14 500 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně parkovacího místa
ID nabídky38590
AdresaBenešovská, Praha 10 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha136,90 m²
Balkónne
Sklepne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter