Tato nemovitost není dostupná

Luxusní nebytové prostory, 36 m², kompletní rekonstrukce, frekventovaná lokalita, přímo v centru

Luxusní nebytové prostory, 36 m2, kompletní rekonstrukce, frekventovaná lokalita, přímo v centru Luxusní nebytové prostory, 36 m2, kompletní rekonstrukce, frekventovaná lokalita, přímo v centru Luxusní nebytové prostory, 36 m2, kompletní rekonstrukce, frekventovaná lokalita, přímo v centru Luxusní nebytové prostory, 36 m2, kompletní rekonstrukce, frekventovaná lokalita, přímo v centru Luxusní nebytové prostory, 36 m2, kompletní rekonstrukce, frekventovaná lokalita, přímo v centru Luxusní nebytové prostory, 36 m2, kompletní rekonstrukce, frekventovaná lokalita, přímo v centru Luxusní nebytové prostory, 36 m2, kompletní rekonstrukce, frekventovaná lokalita, přímo v centru Luxusní nebytové prostory, 36 m2, kompletní rekonstrukce, frekventovaná lokalita, přímo v centru Luxusní nebytové prostory, 36 m2, kompletní rekonstrukce, frekventovaná lokalita, přímo v centru Luxusní nebytové prostory, 36 m2, kompletní rekonstrukce, frekventovaná lokalita, přímo v centru Luxusní nebytové prostory, 36 m2, kompletní rekonstrukce, frekventovaná lokalita, přímo v centru Luxusní nebytové prostory, 36 m2, kompletní rekonstrukce, frekventovaná lokalita, přímo v centru

Pronájem nadstandartních komerčních prostorů přímo v historickém srdci Plzně. Nebytové prostory s celkovou podlahovou plochou 36 m2, jež se nacházejí v prvním patře krásného cihlového domu, prošly v nedávné době nákladnou a náročnou rekonstrukcí. Nemovitost tvoří dvě místnosti – místnost s masážní vanou a místnost se sprchou. Prostory jsou s citem zařízené a vhodné zejména pro relaxační studio – sauna, vana, masáže. Skvělé pro ojedinělý bussines. Skvělá frekventovaná lokalita přímo v centru města Vám zaručujeme stálý a bohatý přísun klientely.

49.748654
13.376887
Dominikánská, Plzeň, Czech Republic
Cena
5 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky38581
AdresaDominikánská, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha36 m²
Plocha pozemku1 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Duc Long Hoang
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

E-mail: long.hoang@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 074 229

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter