Tato nemovitost již byla prodána

Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn

Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn Unhošť, prodej 2 chat v chat.obl.Dědkův Mlýn

Nabízíme k prodeji dvě chaty (na jednom pozemku) v chatové oblasti, kde je krásná příroda při potoce Loděnice (na potoce se nachází vodní nádrž), nedaleko obce Unhošť, okres Kladno, konkrétně chatařská osada Dědkův mlýn. Jedna chata disponuje 2 pokoji a kuchyní, druhá má 3 pokoje a kuchyň. Obě chaty mají krásný výhled do okolí (jedna chata prostorný balkon, pod nímž se nachází garáž, druhá z chat má prostornou terasu). Na zahradě je krb. Pro bližíš informace nás, prosím, kontaktujte, rádi Vám na vaše dotazy odpovíme.

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody studna (čerpadlo - rozvedeno do chaty)
50.051257
14.100000
Dědkův mlýn, Unhošť, Czech Republic
Cena
1 060 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. provize a práv. služeb
ID nabídky38579
AdresaDědkův mlýn, Unhošť
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha145 m²
Plocha pozemku585 m²
Garážano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter