Tato nemovitost není dostupná

Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m²

Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m2 Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m2 Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m2 Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m2 Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m2 Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m2 Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m2 Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m2 Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m2 Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m2 Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m2 Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m2 Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m2 Praha, reprezentativní, zařízené kancelářské prostory k pronájmu, ul. Klikatá, Jinonice, 78m2

Pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu (78m²) v Jinonicích. Kanceláře se nacházejí v suterénu cihlového domu. Jedná se o dvě prostorné místnosti, kuchyňku, sklad a sociální zařízení. Velmi příjemné a útulně zařízeno. Na podlahách parkety a dlažba. Wifi internet. Všem nájemníkům k dispozici sauna, fitness a venkovní gril. K domu patří prostorná zahrada. Možnost parkování po dohodě. Klidné okolí plné zeleně. Snadná dopravní dostupnost do centra. Autobusová zastávka jen pár kroků od domu, stanice metra Jinonice nedaleko. Jedinečné kanceláře s velmi příjemnou atmosférou jistě stojí za prohlídku.

Telekomunikace

telefon
50.057083
14.368548
Klikatá, Praha 5 - Jinonice, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.3.000,-
ID nabídky38577
AdresaKlikatá, Praha 5 - Jinonice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha78 m²
Plocha pozemku1 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter