Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, nebytové prostory k pronájmu, Praha 9 - ulice Pod Harfou, Vysočany, 61m², parkování

Praha, nebytové prostory k pronájmu, Praha 9 - ulice Pod Harfou, Vysočany, 61m2, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu, Praha 9 - ulice Pod Harfou, Vysočany, 61m2, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu, Praha 9 - ulice Pod Harfou, Vysočany, 61m2, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu, Praha 9 - ulice Pod Harfou, Vysočany, 61m2, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu, Praha 9 - ulice Pod Harfou, Vysočany, 61m2, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu, Praha 9 - ulice Pod Harfou, Vysočany, 61m2, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu, Praha 9 - ulice Pod Harfou, Vysočany, 61m2, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu, Praha 9 - ulice Pod Harfou, Vysočany, 61m2, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu, Praha 9 - ulice Pod Harfou, Vysočany, 61m2, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu, Praha 9 - ulice Pod Harfou, Vysočany, 61m2, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu, Praha 9 - ulice Pod Harfou, Vysočany, 61m2, parkování Praha, nebytové prostory k pronájmu, Praha 9 - ulice Pod Harfou, Vysočany, 61m2, parkování

Nové nebytové prostory k pronájmu na Praze 9 – ulice Pod Harfou. Celková plocha je 61m². V patře nalezneme koupelnu se sprchový kout. Prostory se pronajímají nezařízené, majitel je však ochoten je zařídit nábytkem dle přání kienta. Oproti fotografiích je zde již navíc osvětlení. Vhodné jako kanceláře i jako obchod. Prostory mají samostatný vchod, na podlahách dlažba, vytápění ústřední, UPC, parkování je možné za extra poplatek. Bezproblémové spojení do centra i do ostatních koutů města. Zastávka tramvaje i mnoha autobusů nedaleko.

50.103724
14.508710
Pod Harfou, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 3500
ID nabídky38537
AdresaPod Harfou, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha61 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano (za 1000,- CZK- garážové stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter