Tato nemovitost není dostupná

Jedinečný byt na pronájem, 3+kk o rozloze 91 m², historické centrum Praha 1 - Nerudova ulice.

Jedinečný byt na pronájem, 3+kk o rozloze 91 m2, historické centrum Praha 1 - Nerudova ulice. Jedinečný byt na pronájem, 3+kk o rozloze 91 m2, historické centrum Praha 1 - Nerudova ulice. Jedinečný byt na pronájem, 3+kk o rozloze 91 m2, historické centrum Praha 1 - Nerudova ulice. Jedinečný byt na pronájem, 3+kk o rozloze 91 m2, historické centrum Praha 1 - Nerudova ulice. Jedinečný byt na pronájem, 3+kk o rozloze 91 m2, historické centrum Praha 1 - Nerudova ulice. Jedinečný byt na pronájem, 3+kk o rozloze 91 m2, historické centrum Praha 1 - Nerudova ulice. Jedinečný byt na pronájem, 3+kk o rozloze 91 m2, historické centrum Praha 1 - Nerudova ulice. Jedinečný byt na pronájem, 3+kk o rozloze 91 m2, historické centrum Praha 1 - Nerudova ulice. Jedinečný byt na pronájem, 3+kk o rozloze 91 m2, historické centrum Praha 1 - Nerudova ulice. Jedinečný byt na pronájem, 3+kk o rozloze 91 m2, historické centrum Praha 1 - Nerudova ulice. Jedinečný byt na pronájem, 3+kk o rozloze 91 m2, historické centrum Praha 1 - Nerudova ulice. Jedinečný byt na pronájem, 3+kk o rozloze 91 m2, historické centrum Praha 1 - Nerudova ulice. Jedinečný byt na pronájem, 3+kk o rozloze 91 m2, historické centrum Praha 1 - Nerudova ulice.

Dovolujeme si Vám nabídnout jedinečný byt 3+kk na Malé straně, Nerudova, Praha 1. Byt se pronajímá nevybavený, je zde koupelna se sprchovým koutem a oddělenou toaletou. Jako podlahová krytina jsou zde parkety a dlažba. Vytápění kombinovaným kotlem V bytě je zaveden internet. Je zde prostorná komora. Možnost parkování na ulici. Nádherná lokalita pod Pražským Hradem, jedinečná atmosféra staré Prahy. Skvělá dostupnost do všech částí města, zastávka tramvaje na Malostranském náměstí, nedaleko od domu. Veškerá občanská vybavenost je samozřejmostí – restaurace, bary, kavárny, galerie, divadla, obchody, parky. Karlův most, Valdštejnská zahrada a mnoho dalších krásných míst jsou v blízkém okolí.

50.088518
14.401777
Nerudova, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
ID nabídky38519
AdresaNerudova, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha90,80 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter