Tato nemovitost není dostupná

Luxusní částečně zařízený mezonetový byt 3+kk s terasou k pronájmu u Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady

Luxusní částečně zařízený mezonetový byt 3+kk s terasou k pronájmu u Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady Luxusní částečně zařízený mezonetový byt 3+kk s terasou k pronájmu u Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady Luxusní částečně zařízený mezonetový byt 3+kk s terasou k pronájmu u Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady Luxusní částečně zařízený mezonetový byt 3+kk s terasou k pronájmu u Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady Luxusní částečně zařízený mezonetový byt 3+kk s terasou k pronájmu u Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady Luxusní částečně zařízený mezonetový byt 3+kk s terasou k pronájmu u Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady Luxusní částečně zařízený mezonetový byt 3+kk s terasou k pronájmu u Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady Luxusní částečně zařízený mezonetový byt 3+kk s terasou k pronájmu u Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady Luxusní částečně zařízený mezonetový byt 3+kk s terasou k pronájmu u Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady Luxusní částečně zařízený mezonetový byt 3+kk s terasou k pronájmu u Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady Luxusní částečně zařízený mezonetový byt 3+kk s terasou k pronájmu u Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady

Krásný luxusní mezonetový byt 3+kk k pronájmu v Korunní ulici na Vinohradech – Praha 2. Vstup do hlavní obytné části s kuchyňským koutem,ložnice a následně po schodišti do patra s pracovnou, druhou ložnicí a terasou. Příjemná a vemi žádaná lokalita Vinohrad s výbornou dostupností do centra tramvají, nebo metrem ze stanice trasy A – Náměstí Míru.

Telekomunikace

telefon
50.075212
14.438743
Korunní, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky3848
AdresaKorunní, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha140 m²
Terasaano
Balkónne
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter