Tato nemovitost již byla prodána

Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra

Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra Sýkořice, prodej rodinného domu 2+1 s přípravou na vestavbu patra

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Sýkořice. Dům je obklopen velkou zahradou se stodolou, která je vhodná k uskladnění materiálu, apod. Dům má 2 pokoje a kuchyň, krásnou koupelnu s rohovou vanou, sprchovým koutem, dvě umyvadla a WC (vše v dlažbě). Patro domu tvoří částečná rekonstrukce podkroví, které po dokončení bude vhodné jako další obytné místnosti. Topení je řešeno krbem (krbová vložka), která dostatečně vytopí celý dům, další možností vytápění domu jsou elektrické přímotopy. Na zahradě u domu je studna s čerpadlem, ohřev teplé vody je přes elektrický bojler. Dům se nachází na krásném, klidném místě, pro bližší informace nás kontaktujte.

Kanalizace

jiný typ kanalizace septik

Vytápění

ústřední topení KRB/krbová vložka

Voda

jiný zdroj vody studna (s čerpadlem)
Sýkořice, Sýkořice (Okres Rakovník), Czech Republic
Cena
2 400 000 Kč
celková cena
ID nabídky38475
AdresaSýkořice, Sýkořice (Okres Rakovník)
Budovakamenná
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha150 m²
Plocha pozemku1 635 m²
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter