Tato nemovitost není dostupná

Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice

Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice Nádherný mezonet k pronájmu, 4+kk v žádané lokalitě Praha, Smíchov, Preslova ulice

Velmi pěkný mezonetový byt 4+kk v podkroví cihlového domu v ulici Preslova. Jedná se o zařízený byt skládající se z předsíně, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 3 ložnic a koupelny. Byt je vybaven moderním nábytkem a plovoucími podlahami. V kuchyni je kuchyňská linka a spotřebiče (plynový sporák, digestoř), v koupelně je masážní vana a WC. K dispozici je telefonní linka. Smíchov je velice oblíbená lokalita s výbornou dostupností do centra (tramvajová zastávka cca 3 min. chůze od domu) i občanskou vybaveností (spousta restaurací, barů, divadla, obchodní centrum Nový Smíchov,…). Kousek od domu jsou Dienzenhoferovy sady, možnost krásných procházek po vltavském nábřeží nebo na Petřín. Byt je také k prodeji, proto majitelé požadují jednou týdně možnost prohlídek pro případné zájemce.

Telekomunikace

telefon
50.074863
14.406064
Preslova, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby
ID nabídky38464
AdresaPreslova, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha77 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter