Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m², lodžie, parkování

Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu, ul. V rovinách, Podolí, 2+kk, 68m2, lodžie, parkování

Praha, velmi krásný, moderní byt k pronájmu se nachází ve druhém patře novostavby s výtahem, na adrese Praha 4, Podolí – ulice V rovinách. Jedná se o velmi pěkný apartmán 2+kk (68m²). Byt je kompletně zařízen kuchyňskou linkou, sporákem, troubou, ledničkou, mrazákem, nábytkem a televizí se satelitem, internet a telefon lze doplnit. V koupelně je pračka, sprchový kout a WC. K dispozici je lodžie a sklep s dobrou využitelností. Je možné pronajmout si také jedno garážové stání za extra poplatek. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost včetně vynikajícího spojení s centrem historické Prahy.

Telekomunikace

telefon
50.048044
14.428891
V rovinách, Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000 - vč. energií, zúčtovatelné
ID nabídky38395
AdresaV rovinách, Praha 4 - Podolí
Budovapanelová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha68 m²
Balkónne
Lodžieano
Garážano (možno, extra, 1 stání)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter