Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada

Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada Praha, luxusní vila k pronájmu, 7+1, Na Ořechovce ul., 5 koupelen, dvě garáže, bazén, zahrada

Vila Na Ořechovce je klasický velký rodinný dům postavený v 30 letech minulého století. Poloha je v centru vilové čtvrti, doprava je klidová, avšak dům leží nedaleko (20 min. pěší chůze od Pražského hradu – Hradčany). Je zde snadná dostupnost na hromadnou dopravu. V blízkosti se nacházejí školy kde výuka probíhá v různých světových jazycích. Vila má 5 podlaží kde v prvním nadzemní podlaží jsou dvě garáže a sklady, ve zvýšeném přízemí jídelna s kuchyní a velká obytná hala se vstupem přímo do zahrady. Z obytné haly vede elegantní dřevem obložené schodiště do třetího nadzemního podlaží, kde je 5 ložnic a 3 koupelny a dále je zde vstup do 4 nadzemního podlaží, kde je velká obytná hala – ateliér se sociálním zázemí, koupelnou, šatnou a komorou a v pátém nadzemním podlaží (podkroví) je opět velký obytný prostor (popř. herna se samostatným sociální zázemím – koupelnou). Veškeré obytné prostory mají dřevěné parketové podlahy. Ústřední vytápění je centrální – plynové. Celková obytná plochu vily je více než 350 m2. Zahrada má historické založení a je zde velký nový bazén 3×7 m s moderní čističkou bazénové vody a s ekologickým vyhříváním.

50.095141
14.388303
Na Ořechovce, Praha 6 - Střešovice, Czech Republic
Cena
110 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie na najemce
ID nabídky38387
AdresaNa Ořechovce, Praha 6 - Střešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater5
Užitná plocha350 m²
Plocha pozemku350 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano (pro dvě auta)
Sklepano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter